Residencia Campos Do Jordao Ξενοδοχείο
| Δωρεάν Wi-Fi | Σπα & Ευεξία Τζακούζι | Κλιματισμός |
Το άνετο Residencia Campos Do Jordao Ξενοδοχείο, που απέχει σχεδόν 4 χλμ. από την Αψίδα της πόλης, προσελκύει παλάτες με τζακούζι και σάουνα.
Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Μουσείο Felicia Leirner, ενώ οι εμπορικοί χώροι, όπως Mercado Municipal De Campos Do Jordão, βρίσκονται σε απόσταση 15 λεπτών οδικώς. Μοναστήρι του Αγίου Ιωάννη είναι ένα δημοφιλές μέρος για να επισκεφτείτε, σχεδόν 3 χλμ. από αυτό το άνετο ξενοδοχείο. Ανεξάρτητα από τη θρησκεία, οι ταξιδιώτες μπορούν να επισκεφτούν την Εκκλησία του Sao Benedito, που βρίσκεται περίπου 20 λεπτά οδικώς από το Residencia Campos Do Jordao Ξενοδοχείο. Το κατάλυμα απέχει επίσης σχεδόν 6 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Emilio Ribas.
Τα δωμάτια περιλαμβάνουν μπαλκόνι και βεράντα για την άνεση των πελατών. Τα δωμάτια του Residencia Campos Do Jordao Ξενοδοχείο προσφέρουν θέα στο βουνό.
Οι επιλογές για φαγητό περιλαμβάνουν επίσης το Boa Vista Parrilla Grill, που βρίσκεται 5 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- το Ανάκτορο Boa Vista2,4 χλμ.
- Pronto Socorro de Campos do Jordao3 χλμ.
- Horto Florestal Park4,1 χλμ.
- Ciclovia de Campos do Jordao3,9 χλμ.
- Αίθουσα Συναυλιών Claudio Santoro3,1 χλμ.
- Πύλη της Πόλης4,5 χλμ.
- UniVap Campus Platanus3,7 χλμ.
- Belvedere Vista Chinesa3,6 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos90 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Σιδηροδρομικός Σταθμός Emilio Ribas6 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Σάουνα
- Τζακούζι
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από το άνετο Residencia Campos Do Jordao Ξενοδοχείο;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του το άνετο Residencia Campos Do Jordao Ξενοδοχείο στις 11:00. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υποστηρίζει τo Residencia Campos Do Jordao Ξενοδοχείο;
Τo Residencia Campos Do Jordao Ξενοδοχείο έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο. - 🛀
Έχει σπα στο άνετο Residencia Campos Do Jordao Ξενοδοχείο;
Το άνετο Residencia Campos Do Jordao Ξενοδοχείο προσφέρει τζακούζι και σάουνα.